Ben kimim?

Merhaba ben Mert. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştiriyorum ve ürün takımlarında çalışıyorum. Son 8 yıldır da Türkiye ve İngiltere’deki uluslararası firmalarda yazılım geliştirme yöneticisi olarak görev yapıyorum. Aynı zamanda da blokzinciri kullanarak öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardım ediyorum.

Bu bültene kayıt olursanız Yazılımcılıkta Kariyer Yolu adlı kısa e-book’a da sahip olacaksınız! Bu ücretsiz kaynağı indirerek, ürün geliştirme ekiplerinde çalışan tecrübeli ya da yeni bir yazılımcı olarak kariyerinizin devamında daha da ileriye gidebilmeniz için gereken yetkinlikleri ve bunları nasıl edineceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kimler buraya kayıt olmalı?

  • Ürün geliştiren firmalarda çalışan teknik profesyoneller; Ürün ve Paydaş yönetimi hakkında yaşadığım kötü ve iyi tecrübeleri paylaşacağım gibi tecrübem dahilinde sizlere gerçekten uygulamaya koyabileceğiniz öneri ve tavsiyelerde bulunmaya çalışacağım.

  • Kariyer yolunu yönetici rotasına çevirmiş yazılımcılar; Bu yolda sizi hızlandıracak kitap, içerik önerilerini ve bunların gerçek hayat uygulamalarını anlatacağım.

  • Avrupa’daki ürün geliştirme trendlerini merak eden profesyoneller; özellikle yazılım geliştirme trendlerinin nereye gittiğini örnekleriyle inceleyeceğiz.

Subscribe to Ürün Geliştirici Kütüphanesi

Ürün geliştiren yazılımcılar, ürün yöneticileri ve ürün lideri için kariyerlerinde farklı bir etki yaratacak ipuçları ve tecrübeleri için takip edin!

People

Podcast @codefictiontech | Founder @ucurtmaprojesi